*Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Malwinę Kałużyńską w celu zapisu na listę mailingową, która może zawierać treści o charakterze marketingowym. Zgodę tę możesz w każdej chwili cofnąć. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

. . . . . . 

Uwaga! Jeśli po wysłaniu formularza nie otrzymasz żadnej wiadomości od Bocianie Gniazdo Blog, sprawdź proszę folder SPAM, OFERTY lub INNE. Jeśli tam też jej nie ma, napisz proszę do mnie
na adres: bocianie.gniazdo.blog@gmail.com.
Pamiętaj, żeby potwierdzić swój adres e-mail.
 

*pola obowiązkowe

FORMULARZ ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W PROJEKCIE

Witaj! :-)

 

Cieszę się, że jesteś zainteresowana/y udziałem w pilotażowej edycji relacyjno-edukacyjnego projektu przedszkolnego „Na wiosennej łące”. Projekt ten jest obszerną bazą inspiracji i materiałów do pracy, nauki i zabawy z dziećmi w wieku przedszkolnym, z uwzględnieniem wielu obszarów edukacyjnych z podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Jest również zaproszeniem do tego, by usiąść razem w kręgu i lepiej się poznać, zbudować wzajemne zaufanie i podzielić się sobą z otwartością oraz poszanowaniem granic.

 

Przez dziesięć tygodni dzieci pod przewodnictwem nauczyciela-wychowawcy podążają za słowami piosenki o dziesięciu zwierzętach i ich młodych, wykonując przy tym szereg różnorodnych, powiązanych tematycznie aktywności, które wspierają rozwój ich samoświadomości, samodzielności, kreatywności oraz szereg innych kompetencji.
 

Nauczyciele wychowania przedszkolnego, którzy zgłoszą się do udziału w wersji pilotażowej Projektu "Na wiosennej łące" dołączą do grona Testerów, z którymi będę starała się udoskonalić Projekt, by jak najlepiej służył dzieciom. Podzielę się z nimi ponad 100 pomysłami na aktywności (docelowo będą one opisane w przewodniku) i udostępnię materiały projektowe. Będziemy również w stałym kontakcie na prywatnej grupie na FB, by móc na bieżąco dzielić się: wiedzą, spostrzeżeniami, refleksjami, nagraniami oraz wyjaśniać wszelkie wątpliwości odnośnie realizacji Projektu.

 

Więcej o samym Projekcie i warunkach uczestnictwa w pilotażu przeczytasz w regulaminie, którego akceptacja jest konieczna, by móc zgłosić swój udział.

Zgłoszenia poprzez wypełnienie poniższego formularza przyjmuję do końca marca br.

 

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie na adres: bocianie.gniazdo.blog@gmail.com
 

Zapraszam Cię serdecznie do współpracy!

Malwina Kałużyńska

 

Imię*
Nazwisko*
Twój e-mail*:
Nazwa Przedszkola*
ODDZIAŁ*
3-LATKI
4-LATKI
5-LATKI
6-LATKI
GRUPA MIESZANA
NIE DOTYCZY
Miejscowość*
ZGŁASZAM SWÓJ UDZIAŁ W PILOTAŻU PROJEKTU*
AKCEPTACJA REGULAMINU*
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
pedagog Malwina Kałużyńska bocianie gniazdo relacja i edukacja blog

OCIANIE

   NIAZDO

    relacja i edukacja

Malwina Kałużyńska pedagog bocianie gniazdo relacja i edukacja blog
Malwina Kałużyńska pedagog bocianie gniazdo relacja i edukacja blog

© 2022-2024 Malwina Kałużyńska

Malwina Kałużyńska bocianie gniazdo relacja i edukacja

Tylko Miłość jest ważna, reszta to kartki z kalendarza.

Spotkajmy się też tam:

Malwina Kałużyńska pedagog bocianie gniazdo relacja i edukacja blog